Liga Bowlingowa Hulakula

 

Liga bowlingowa wróciła! Już 26. lutego zapraszamy na rozgrywki 4. kolejki.

 

Lubisz bowling i chcesz poczuć ducha sportowej rywalizacji? Grywasz regularnie, a może namówili Cię znajomi lub spotkałeś się z bowlingiem po raz pierwszy na spotkaniu firmowym? Spróbuj swych sił w Lidze Bowlingowej Hulakula!

 

WYNIKI

 

Nowa formuła - większe możliwości! Co się zmieniło?

 • Dwie kategorie:
  • I liga - dla zawodników ze średnia co najmniej 155 punktów,
  • II liga - dla zawodników ze średnią poniżej 155 punktów.
 • Obniżamy kwotę wpisowego do 40 złotych!
 • Pierwsza kolejka - free entry!
 • Wartość nagród w każdej kolejce - 600 złotych!
 • 50% rabatu na gastronomię i bar do godziny 20:00!

Co to takiego?

Liga Bowlingowa Hulakula to przede wszystkim wspaniały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu. Jest to cykl 10. spotkań, w trakcie których zawodnicy w dwóch kategoriach (I i II liga) rozlosowani na torach rywalizują o wejście do fazy finałowej oraz walczą o punkty w Klasyfikacji generalnej.

 

Dlaczego warto spróbować?

Po pierwsze – bowling nie jest bardzo popularnym sportem, więc możesz wyróżniać się wśród znajomych, ale przede wszystkim w czasie rozgrywek panuje ciepła, rodzinna atmosfera i fajna zabawa, dla której warto się spotykać co tydzień!!!

 

 Jak wyglądają rozgrywki?

Liga składa się z 10. kolejek. W każdej z kolejek zawodnicy rozgrywają 5 gier eliminacyjnych. Ośmioro najlepszych zawodników awansuje do fazy finałowej, rozgrywanej systemem pucharowym. Po zakończeniu cyklu 10. kolejek zostanie rozegrany Finał Masters, do którego awansuje 16. najlepszych zawodników według Klasyfikacji generalnej.

 

 Jakie są nagrody w każdej kolejce?

Po każdej kolejce wręczamy nagrody trzem najlepszym zawodnikom w każdej z kategorii (I i II liga):

 • I miejsce – karta podarunkowa o wartości 150 złotych,
 • II miejsce – karta podarunkowa o wartości 100 złotych,
 • III miejsce – karta podarunkowa o wartości 50 złotych.

Karty można realizować w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta, korzystając zarówno z dostępnych atrakcji, jak również gastronomii.

 

Jakie są nagrody w Finale Masters?

W poprzednich edycjach trzem najlepszym zawodnikom wręczyliśmy puchary, medale, kule rotacyjne oraz karty podarunkowe o łącznej wartości 2600 złotych.

Ponadto nagrodziliśmy również trzech najlepszych zawodników według klasyfikacji PINFALL (suma strąconych kręgli w całej lidze) oraz zawodników z najwyższą średnią ligi.

 

Czy dam sobie radę?

Nie martw się! System handicapów (dodatkowych punktów do gry) troszkę Ci pomoże. Pamiętaj też, że regularne treningi są najważniejsze. Ponadto warto podkreślić, że najbardziej zaawansowani gracze będą w pierwszej lidze, zatem masz większe szanse, żeby znaleźć się na podium rozgrywek w II lidze. Po zakończeniu cyklu rozgrywek możesz awansować i znaleźć się w gronie najlepszych graczy! Porozmawiaj z nami, a wszystko Ci wyjaśnimy.

 

Kiedy są rozgrywki ligowe?

Spotykamy się w każdy poniedziałek o 18:00.

 

Ile to kosztuje?

Pierwsze spotkanie jest bezpłatne. Opłata wpisowa za udział w kolejce z cyklu wynosi 40 złotych. Słone przekąski gratis!

 

Czego potrzebuję?

Przede wszystkim - dużo chęci i uśmiechu. Preferowany wygodny strój oraz obuwie bowlingowe (buty do wypożyczenia bezpłatnie w kręgielni).

 

Szczegóły w Regulaminie rozgrywek.

Bieżące informacje znajdziesz na naszym profilu na Facebook'u.

 

Pierwsza kolejka - poniedziałek, 5. lutego, godz. 18.00
Więcej informacji pod nr tel. 537-867-687

 

 

Regulamin Ligi Bowlingowej Hulakula

Wyniki drugiej edycji

ZamknijTa strona wykorzystuje cookies