Kręgielnia, kręgle dla dzieci Warszawa Praga

Aktywna rozrywka dla całej rodziniy? Impreza, na której będziecie mogli poczuć ducha rywalizacji i… po prostu świetnie się bawić? Nie ma problemu! Kręgielnia Hulakula to przestrzeń, w której rozrywka zyskuje zupełnie nową jakość. Odkryj ją wspólnie z nami i przekonaj się, że kręgle to zabawa dla uczestników od 6 do 106 lat!

Nowoczesna kręgielnia w Warszawie

W Hulakula czekają na Ciebie tory bowlingowe na najwyższym poziomie. Profesjonalnie przygotowane tory, wypożyczalnia butów do kręgli, najlepszy sprzęt i świetna oprawa – tak, by przyjemność sprawiała zarówno towarzyska rozgrywka w gronie znajomych, jak i turniej w ramach Waszej własnej kręglowej ligi. A może kręgle dla dzieci? Nie ma problemu! To jak? Zagrasz z nami amatorsko czy profesjonalnie?

Odkryj kręgle na nowo!

Dlaczego warto zagrać w Hulakula? Tu czeka na Ciebie rozrywka na absolutnie najwyższym poziomie:

  • aż 28 torów kręglarskich – profesjonalnych i nowoczesnych, zapewniających przyjemność i komfort gry – zarówno amatorskiej, jak podczas turniejów,

  • specjalne tory pozwalające zorganizować kręgle dla dzieci – na nich kula zawsze trafia do celu, a zabawa wywołuje uśmiech na twarzy najmłodszych graczy,

  • pełne zaplecze barowo – gastronomiczne: tak, byś w trakcie gry, przed i po mógł się posilić i dodać sobie energii oraz miło spędzić czas,

  • prosty i przejrzysty cennik – tak, byś czerpał przyjemność z gry, bez obaw o koszty,

  • długie godziny otwarcia – nasza kręgielnia jest czynna przez 7 dni w tygodniu, do późnych godzin wieczornych, a w weekendy zabawa może trwać nawet prawie do rana – zabookuj zabawę wtedy, kiedy masz na to ochotę.

Impreza z przyjaciółmi, spontaniczne wyjście do kręgielni a może firmowy turniej bowlingowy? Z Hulakula wszystko jest możliwe. Zarezerwuj tor już dziś! Zapewnimy Ci rozrywkę na poziomie przez cały tydzień.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z naszą obsługą, która odpowie na każde pytanie i pomoże zaplanować event, o którym myślisz od A do Z!

 

REZERWACJA I INFORMACJA:

kup online

tel. 669 001 001 od godz. 12.00

 

W piątek i sobotę wstęp do hulakula jest płatny od godz. 20.00

Piątek 10 zł

Sobota 20 zł

ZamknijTa strona wykorzystuje cookies