„Wspólnie czytamy – dzieci wspieramy” ponownie w Hulakula

22 lipca rodzice z dziećmi ponownie będą mogli wziąć udział w wydarzeniu „Wspólnie czytamy – dzieci wspieramy". Spotkanie tak jak ostatnio odbędzie się w Hulakula w Warszawie.

Podstawowym punktem dotychczasowych spotkań było czytanie książek przez zaproszone aktorki i tak też będzie tym razem. Maria Seweryn i Anna Gzyra przeczytają fragmenty niezwykłej książki „O Kamilu, który patrzył rękami”. Książka ta w niezwykły sposób porusza ważny problem społeczny i doczekała się wielu pozytywnych opinii ze strony rodziców. Jedną z atrakcji sobotniego spotkania będą warsztaty z autorem tej książki - Tomaszem Małkowskim.

Cykl spotkań „Wspólnie czytamy – dzieci wspieramy” ma na celu promowanie czytania jako sposobu na integrację w rodzinie, wspólne spędzenie wolnego czasu oraz punkt wyjścia do rozmowy o rzeczach trudnych, problemach emocjonalnych wieku dziecięcego.

W czasie wydarzenia odbędzie się również spotkanie z psychologiem z KOPD, gdzie rodzice porozmawiają na temat czytania jako wstępu do rozmowy z dziećmi na trudne tematy. Dodatkowo aktorka Maria Seweryn przeprowadzi dla rodziców warsztaty „Jak ciekawie czytać dzieciom książki?”

W tym czasie na dzieci będą czekać animatorki z propozycjami wspólnych zabaw na świeżym powietrzu nawiązujące do uprzednio czytanej książki, jak również kolorowanki, łamigłówki i plac zabaw z trampoliną.

Wydarzenie poprowadzi dziennikarka i animatorka kultury – Małgorzata Berwid.

Wstęp bezpłatny.

22.07 (sobota), start godz. 12.00

ZamknijTa strona wykorzystuje cookies