Imprezy integracyjne dla firm, imprezy firmowe, integracja Warszawa

Imprezy integracyjne dla firm

Hulakula to Rozrywkowe Centrum, stworzone również z myślą o Klientach biznesowych. Impreza integracyjna, event okolicznościowy, spotkanie promocyjne… bez względu na to, jakiego typu imprezy firmowe Cię interesują – my pomożemy Ci je zorganizować tak, by wszyscy uczestnicy bawili się naprawdę dobrze. Gotowy na rozrywkę na najwyższym poziomie?

Od imprez integracyjnych dla firm po organizację eventów.

Nasza oferta jest szeroka i zawsze elastycznie dopasowuje się do potrzeb naszego Klienta. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Organizacja eventów jest specjalnością ekspertów Hulakula. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i przedstawisz swój pomysł, by już wkrótce cała Warszawa mówiła, jak udana była impreza w naszym Rozrywkowym Centrum Miasta. W Hulakula imprezy firmowe po prostu się udają!

Oferta rozrywkowa Hulakula, gdy chodzi o imprezy integracyjne dla firm i pozostałe eventy biznesowe jest niezwykle szeroka. Nasz obiekt jest pełen atrakcji – pozwalających zarówno na świetną zabawę w grupie, jak i szaloną, energetyczną imprezę. Którą opcję wybierzesz dla siebie? To Ty decydujesz.

Na imprezy firmowe oferujemy m.in. takie atrakcje jak:

  • bilard,
  • kręgle,
  • dyskoteka / zabawa taneczna,
  • restauracja na oficjalne spotkanie, catering na bankiet,
  • bar z profesjonalną obsługą,
  • atrakcje dla najmłodszych – na rodzinne eventy firmowe,
  • strefa oldschoolowych gier,
  • VIP roomy – w których może się odbyć zamknięta impreza.
Escape Room w Hulakula

Escape Room w Hulakula

Zorganizuj dla swoich pracowników grę typu escape room - ucieczkę z zamkniętego pokoju. To świetny sposób na integrację i zacieśnienie więzi w zespole.

Zobacz ofertę

Kulinarny team building

Kulinarny team building

Integracja i nawiązywanie relacji, wspólne zdobywanie nowych umiejętności i gotowanie dla przyjemności. Zapraszamy na nasze warsztaty kulinarne z elementami team buildingu.

Zobacz ofertę

Stacje live cooking

Stacje live cooking

Uatrakcyjnij swój event zamawiając stację live cooking i dodaj mu smaku.

Zobacz ofertę

Pokazy i warsztaty barmańskie

Pokazy i warsztaty barmańskie

Jak z prostych i dostępnych w domu składników przygotować lubiane przez wszystkich Mojito, dlaczego tak ważny w koktajlach jest lód i w jaki sposób urozmaicać smaki w podawanych przez siebie drinkach – to tylko niektóre zagadnienia poruszane na naszych szkoleniach barmańskich.

Zobacz ofertę

Nie wiesz, co zrobić, by Twój firmowy event był udany? Potrzebujesz inspiracji, by impreza była niezapomnianym przeżyciem i wydarzeniem, które przyniesie Ci dobry PR? Organizacja eventów jest naszą specjalnością. Pomożemy Ci zorganizować Twój event od A do Z – udostępniając wszelkie atrakcje i zapewniając pełną obsługę.

Ddbaj o dobre kontakty między pracownikami i spraw, aby lepiej ze sobą współpracowali, a my zadbamy o odlotową imprezę. Integracja w biznesie to dziś nieodłączny element tworzenia dobrego i efektywnego zespołu. Moda na imprezy integracyjne trwa już od wielu lat. Twoja firma zalicza się do grona nowoczesnych?  Integracja w Warszawie to oferta nie tylko dla firm ze stolicy. Zorganizuj kilkudniową wycieczkę i umieść w planie imprezę w naszym klubie, a z pewnością przyniesie ona pożądane efekty. W ofercie mamy wiele team buildingowych atrakcji, jak warsztaty kulinarne, escape roomy itp. Spraw, aby Twój zespół poznał się lepiej. Pomoże Ci w tym integracja w Warszawie w Centrum Rozrywkowym Hulakula.

Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z naszymi event managerami, którzy udzielą Ci więcej informacji.

DZIAŁ EVENTÓW

Prosimy o kontakt telefoniczny w godz. 9.00-17.00
e-mail: eventy@hulakula.com.pl

ZamknijTa strona wykorzystuje cookies