Imprezy integracyjne dla firm, imprezy firmowe, integracja Warszawa

Imprezy integracyjne dla firm

Hulakula to Rozrywkowe Centrum, stworzone również z myślą o Klientach biznesowych. Impreza integracyjna, event okolicznościowy, spotkanie promocyjne… bez względu na to, jakiego typu imprezy firmowe Cię interesują – my pomożemy Ci je zorganizować tak, by wszyscy uczestnicy bawili się naprawdę dobrze. Gotowy na rozrywkę na najwyższym poziomie?

Od imprez integracyjnych dla firm po organizację eventów.

Nasza oferta jest szeroka i zawsze elastycznie dopasowuje się do potrzeb naszego Klienta. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Organizacja eventów jest specjalnością ekspertów Hulakula. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i przedstawisz swój pomysł, by już wkrótce cała Warszawa mówiła, jak udana była impreza w naszym Rozrywkowym Centrum Miasta. W Hulakula imprezy firmowe po prostu się udają!

Oferta rozrywkowa Hulakula, gdy chodzi o imprezy integracyjne dla firm i pozostałe eventy biznesowe jest niezwykle szeroka. Nasz obiekt jest pełen atrakcji – pozwalających zarówno na świetną zabawę w grupie, jak i szaloną, energetyczną imprezę. Którą opcję wybierzesz dla siebie? To Ty decydujesz.

Na imprezy firmowe oferujemy m.in. takie atrakcje jak:

  • bilard,
  • kręgle,
  • dyskoteka / zabawa taneczna,
  • restauracja na oficjalne spotkanie, catering na bankiet,
  • bar z profesjonalną obsługą,
  • atrakcje dla najmłodszych – na rodzinne eventy firmowe,
  • strefa oldschoolowych gier,
  • VIP roomy – w których może się odbyć zamknięta impreza.

 

WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ

WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ

Obraz wirtualnej rzeczywistości, stworzony przy wykorzystaniu najnowszych technologii komputerowych. Polega na multimedialnym kreowaniu komputerowego świata, który symuluje świat realny bądź jest niezwykłym światem fikcyjnym.

Zobacz ofertę

LASEROWY PAINTBALL

LASEROWY PAINTBALL

W naszej sali Klubowej na powierzchni 220m2 jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa Arenę do Laserowego Paintball’a.

Zobacz ofertę

FOTOBUDKA

FOTOBUDKA

Dla urozmaicenia i uatrakcyjnienia imprez integracyjnych wprowadzamy do oferty możliwość wynajmu fotobudki.

Zobacz ofertę

Karaoke

Karaoke

Twoi pracownicy może nie powinni śpiewać w godzinach pracy, ale pozwól im testować swoje struny głosowe podczas imprezy integracyjnej. Sam przekonasz się, że to nie tylko świetna zabawa, ale sposób na poprawienie samopoczucia i stanu zdrowia. Naukowcy dowiedli, że śpiew wpływa na zdrowie serca, redukuje stres i poprawia humor.

Zobacz ofertę

Escape Room w Hulakula

Escape Room w Hulakula

Zorganizuj dla swoich pracowników grę typu escape room - ucieczkę z zamkniętego pokoju. To świetny sposób na integrację i zacieśnienie więzi w zespole.

Zobacz ofertę

Kulinarny team building

Kulinarny team building

Integracja i nawiązywanie relacji, wspólne zdobywanie nowych umiejętności i gotowanie dla przyjemności. Zapraszamy na nasze warsztaty kulinarne z elementami team buildingu.

Zobacz ofertę

Stacje live cooking

Stacje live cooking

Uatrakcyjnij swój event zamawiając stację live cooking i dodaj mu smaku.

Zobacz ofertę

Pokazy i warsztaty barmańskie

Pokazy i warsztaty barmańskie

Jak z prostych i dostępnych w domu składników przygotować lubiane przez wszystkich Mojito, dlaczego tak ważny w koktajlach jest lód i w jaki sposób urozmaicać smaki w podawanych przez siebie drinkach – to tylko niektóre zagadnienia poruszane na naszych szkoleniach barmańskich.

Zobacz ofertę

Nie wiesz, co zrobić, by Twój firmowy event był udany? Potrzebujesz inspiracji, by impreza była niezapomnianym przeżyciem i wydarzeniem, które przyniesie Ci dobry PR? Organizacja eventów jest naszą specjalnością. Pomożemy Ci zorganizować Twój event od A do Z – udostępniając wszelkie atrakcje i zapewniając pełną obsługę.

Ddbaj o dobre kontakty między pracownikami i spraw, aby lepiej ze sobą współpracowali, a my zadbamy o odlotową imprezę. Integracja w biznesie to dziś nieodłączny element tworzenia dobrego i efektywnego zespołu. Moda na imprezy integracyjne trwa już od wielu lat. Twoja firma zalicza się do grona nowoczesnych?  Integracja w Warszawie to oferta nie tylko dla firm ze stolicy. Zorganizuj kilkudniową wycieczkę i umieść w planie imprezę w naszym klubie, a z pewnością przyniesie ona pożądane efekty. W ofercie mamy wiele team buildingowych atrakcji, jak warsztaty kulinarne, escape roomy itp. Spraw, aby Twój zespół poznał się lepiej. Pomoże Ci w tym integracja w Warszawie w Centrum Rozrywkowym Hulakula.

Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z naszymi event managerami, którzy udzielą Ci więcej informacji.

DZIAŁ EVENTÓW

Prosimy o kontakt telefoniczny w godz. 9.00-17.00
e-mail: eventy@hulakula.com.pl

 

ZamknijTa strona wykorzystuje cookies