Jeżeli szukasz nowych możliwości pracy, czujesz się kimś wyjątkowym, jesteś pozytywnie zakręcony, dzielisz pasję gościnności, chcesz realizować się zawodowo w branży, która nigdy nie śpi i rozwijać swoje umiejętności, to właśnie Ciebie potrzebujemy!

Dołącz do nas!

Rozrywkowe Centrum Miasta Hulakula to wyjątkowe miejsce, w którym każdego dnia dostarczamy naszym Gościom rozrywkę na najwyższym poziomie, wyborne smaki oraz wyjątkową obsługę po przystępnej cenie. Wiemy, że nasza firma nie osiągnęłaby sukcesu, gdyby nie nasi pracownicy, dlatego poszukujemy ambitnych osób, które będą czerpały przyjemność zarówno z pracy, jak i atmosfery tworzonej przez nich samych.

Podchodzimy odpowiedzialnie do powierzonych nam zadań, ale potrafimy też dobrze się bawić, bo wszystko co robimy wynika z pasji:

  • pasji do ludzi
  • pasji do rozrywki
  • pasji do rozwoju
  • pasji do jedzenia.

Gwarantujemy:

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • intensywny rozwój zawodowy w przyjaznej atmosferze
  • partnerskie relacje oparte na wzajemnym zaufaniu
  • szkolenia i wsparcie w pracy w nowym środowisku.

Obecnie, w związku z rozwojem poszukujemy nowych osób na stanowisko:

Instruktor bowlingu (bez doświadczenia)

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta poszukuje poszukuję energicznego chłopaka do pracy na stanowisku instruktor bowlingu zarówno w pełnym wymiarze godzin jak i na weekendy. Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy.
Oczekujemy:
- zaangażowania,
- umiejętności organizacji pracy,
- otwartości na nowe wyzwania.
Mile widziany status ucznia/studenta, choć nie jest to warunek konieczny.
Atrakcyjne wynagrodzenie!

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: kkalinowski@hulakula.com.pl

Kelner/Kelnerka

 Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, dyspozycyjną, kreatywną, energiczną, ogarniętą, w dodatku uśmiechniętą i pozytywnie zakręconą to ta praca jest dla Ciebie !! :)

Doświadczenie bardzo miłe widziane!! Oferujemy ciekawą pracę w młodym, zgranym zespole, elastyczne godziny pracy oraz możliwości dalszego rozwoju. Czekamy na Was :)

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: gastronomia@hulakula.com.pl.

Opiekunka/Animatorka na place zabaw

Wymagania:

  • uśmiech 24h i miła aparycja,
  • wysoka kultura osobista,
  • bardzo dobry kontakt z dziećmi (mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi),
  • kreatywność, rzetelność i odpowiedzialność,
  • dyspozycyjność głównie w soboty i niedziele,
  • umiejętność malowania buziek, skręcania balonów i zabaw z chustą animacyjną będą dodatkowym atutem.

Obowiązki:

  • opieka nad dziećmi/grupami dzieci przebywającymi na placu zabaw,
  • organizowanie zabaw i animacji na placach zabaw,
  • prowadzenie przyjęć urodzinowych dla dzieci,
  • dbanie o dobry wizerunek miejsca pracy,
  • bieżąca obsługa klienta.

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową + prowizję od prowadzenia urodzin
  • stabilną i ciekawą pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną i miłą atmosferę,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • możliwość dostosowania godzin pracy do potrzeb.

CV prosimy przesyłać na adres: etomasiuk@hulakula.com.pl.

Barman/barmanka

Wymagania:
• dyspozycyjność
• pozytywne nastawienie
• punktualność
• kultura osobista
• doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:
• pracę w młodym zespole
• elastyczne godziny pracy

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: hulakula@hulakula.com.pl
W temacie wiadomości prosimy wpisać stanowisko, na które aplikujecie.

Kucharz/Pizzer

Wymagania:

Oferujemy:
• pracę na nowoczesnym sprzęcie najwyższej jakości

W temacie prosimy podać stanowisko, na które aplikujecie