Kalendarz imprez w Warszawie

Na niebiesko zostały oznaczone dni kiedy odbywa się impreza / koncert. Kliknij w dzień aby wyświetlić szczegóły.

AronChupa - I'm an albatraoz na żywo w Hulakula!

AronChupa - I'm an albatraoz na żywo w Hulakula!

Gotowi na głośne wejście w ostatni miesiąc tego roku?

Już 25 grudnia będziecie mogli zaszaleć przy hicie minionych wakacji 'Llama in my living room' oraz rozwinąć skrzydła i wznieść się ponad parkiet przy 'I'm an Albatrauz'!

AronChupa, a właściwie Aron Michael Ekberg to szwedzki dj, piosenkarz i producent muzyczny, który zyskał popularność po wydaniu w sierpniu 2012 singla 'I'm an albatroz', który zajął pierwsze miejsce na szwedzkich listach przebojów oraz miejsca w pierwszej dziesiątce hitów krajów Europy zachodniej oraz m.in. we Włoszech, Finlandii, a także w Australii. Teledysk do tej piosenki ma ponad 835 mln wyświetleń

I'm an Albatraoz

Llama in my living room


hulakula www.facebook.com/AronChupawHulakula
tvnwww.dziendobry.tvn.pl/AronChupa

Miejsce: Hulakula (ul. Jagiellońska 82B)
Start imprezy: godz. 20:00
Bilety: 20 zł
Przedsprzedaż biletów: wkrótce!
Rezerwacja miejsc siedzących: 669 001 001 

__________________
Wstępu na imprezę nie mają osoby niepełnoletnie oraz pozostające pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Lokal zastrzega sobie prawo do odmówienia prawa wstępu bez podania przyczyny. Dresscode: smart casual (elegancko i wygodnie, ale nie sportowo).

Prywatka z DJ Wiką!

Prywatka z DJ Wiką!

Pamiętacie, jak Anna Jantar śpiewała „nic nie może przecież wiecznie trwać”? My udowadniamy, że to nieprawda, a dobra zabawa może kręcić się... co każdy poniedziałek!

W czasie swojej autorskiej, cyklicznej imprezy DJ Wika – legenda sceny klubowej w Polsce, która na każdym kroku udowadnia, że muzyka i taniec nie znają wieku – rozkręca imprezę, jakiej nie znajdziecie w innym klubie. Na jednym parkiecie i w rytm tych samych przebojów bawimy się wszyscy, od dzieci po seniorów. Na imprezowej liście hitów znajdą się ukochane przez wszystkich piosenki, które niezależnie od wieku nie pozwalają zejść z parkietu!

 

Data: każdy poniedziałek
Miejsce: Hulakula (ul. Jagiellońska 82B)
Start imprezy: godz. 16:00
Wejście za darmo!

Rozrywkowe Centrum Miasta Hulakula to prawdziwy kalejdoskop imprez rozrywkowych – zarówno tych o charakterze sportowym, jak i artystycznym czy rodzinnym. Planujesz najbliższy tydzień i nie wiesz, jak spędzisz czas wolny? » czytaj więcej

ZamknijTa strona wykorzystuje cookies