Noc rezydentów: Max'T i DJ Poniecki

Noc rezydentów: Max'T i DJ Poniecki

Szykujcie się na noc niezapomnianych wrażeń!

DJ PONIECKI, jako już w zasadzie weteran Warszawskiej Sceny klubowej (mimo to nadal piękny i młody ) pamiętający czasy Piekarni czy Klatki zdobywał doświadczenie rezydując od małych klimatycznych miejsc jak Barbie Bar, Dziekanat, Eternal, po zdecydowanie większe jak Space. Niezliczona liczba imprez w przeróżnych miejscach ( w górach pod ziemią na wodzie ) od nieodżałowanego 1500m2 po Hybrydy, Proximy, Discrete, Next, Extravaganza Progressja itd itp pozwoliła stworzyć niepowtarzalny case w którym znajdziemy zarówno jak Rap, trap, mombathon i rnb po Breaks, house ( w przeróżnych odmianach ), lata 70 i 80, rock'n'roll na drum and bass zakończywszy Dzięki pasji udało się też wystąpić na klubowej scenie Ursynaliów oraz rozgrzewać parkiety także na terenie Francji Włoch czy Austrii.

 

MAX'T, DJ, Producent muzyczny, Remixer oraz Wykładowca w ,,Dj Academy"
Od najmłodszych lat doświadczenie zdobywał grając jako DJ. Prawdziwą karierę na scenie muzycznej rozpoczął w 1998 r. w pierwszej polskiej formacji tworzącej muzykę klubową. Od tego czasu występował na jednej scenie z takimi gwiazdami jak: Dj.Quicksilver, R.O.O.S., Tank, 2 Unlimited, Mc Ace, Solid Base, 666, Eiffel 65, Hit'n'Hide, Aqua oraz artystami ówczesnej polskiej sceny dyskotekowej, jak Stachursky, United, Thomas, Zero, D-Bomb....
W latach 1999 - 2007 r. był współzałożycielem i członkiem zespołu N'Joy, który jako jeden z pierwszych wprowadził gatunek muzyczny ,,Dance" na Polski rynek.
Formacja N'Joy wydała 3 albumy oraz 7 singli. Zespół do dzisiaj odnosi wielkie sukcesy medialne (emisje teledysków w najbardziej znanych stacjach telewizyjnych, takich jak MTV, VIVA, POLSAT, TVN). Na Pierwszym Festiwalu Muzyki Dance – Opole 2001, zespół odbiera "Złote głosy 2001" jako nagrodę za ,,Najlepszy zespół roku". N'Joy otrzymuje Złotą Płytę za album ,,Zwałka", Płyta zdobyła też tytuł „Płyty Tygodnia” w Radio Wawa. Zespół ma na koncie liczne wywiady w TV i rozgłośniach radiowych oraz setki koncertów w Polsce. TVP1 emituje „Dance ma sens”, gdzie Max’T ma zaszczyt wystąpić z takimi gwiazdami, jak: Scooter, Safri Duo, Schiller, Sylver oraz z obecnymi artystami takimi jak: Dj Tonka, Master Blaster, Cj Stone, Westbam, C-Bool, Kate Ryan, Gromee, Bueno Clinic, Alchemist Project, Hazel, Omen oraz większość artystów Polskiej sceny rozrywkowej.
Niezliczone występy poza granicami kraju: USA, Niemcy, Francja, Włochy, Ukraina, Słowacja. Przez osiem lat nieustających koncertów na scenie, Max’T zdobywa doświadczenie jako Mc. oraz producent muzyczny. Zespół zawiesza działalność w 2007 r. i Max wraca do fachu DJ'a jako DJ Max'T
Obecnie wykładowca DJ-Kursu (Dj Academy) obok innych DJów i producentów muzycznych z całej Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu za konsolą potrafi świetnie przekazywać wiadomości z zakresu DJ’ingu i produkcji muzyki. Z jego wiedzy skorzystało już wiele osób, dzięki czemu mogły one rozwinąć swoje pasje i rozpocząć karierę DJa.
Max'T to ex-rezydent szesnastu, topowych klubów w Polsce (m.in. w Świnoujściu, Ostrowcu Św., Warszawie, Rzeszowie, Poznaniu …). Jako producent muzyczny oraz oficjalny remikser (Fun Factory, Master Blaster, Groovebusterz, D-Bomb, B-Qll, Ener.G, i wielu innych) utrzymuje stałe kontakty z wieloma zespołami oraz Dj'ami więc często posiada przedpremierowy materiał, który prezentuje w swoich live setach. Oprócz prezentowanych nowości muzycznych, dzięki zdobytemu doświadczeniu na scenie, Max'T rozgrzewa nawet najbardziej oporną publiczność, o czym warto przekonać się samemu!


**********************************
Sala główna: DJ PONIECKI & MAX'T - ESKA & HOUSE MUSIC
Sala klubowa: DJ PIERR -  DISCO MUSIC

Data: 18 listopada 2017 r.
Miejsce: Hulakula (ul. Jagiellońska 82B)
Start: godz. 20:00
Wstęp: 20zł

____________________
Wstępu na imprezę nie mają osoby niepełnoletnie oraz pozostające pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Lokal zastrzega sobie prawo do odmówienia prawa wstępu bez podania przyczyny. Dresscode: smart casual (elegancko i wygodnie, ale nie sportowo).