Halloween Crazy World - Le Paris Gothique!

Halloween Crazy World - Le Paris Gothique!

Pamiętacie te nagłe uczucie strachu, kiedy na widok czegoś strasznego skacze Wam ciśnienie, a włosy stają dęba? Ten stan, kiedy aż wbija Was w fotel z wrażenia? No właśnie, my też nie.

Dlatego dla fanów ekstremalnych doznań przygotowujemy imprezę z piekła rodem – Le Paris Gothique!

Z mrocznych piwnic i strychów wyciągniemy wszystkie koszmary dzieciństwa, by zmiksować je w kotle piekielnie gorących hitów! Największy klubowy spektakl Crazy World ponownie wjedzie do nas z gadżetami nie z tej ziemi. Do gigantycznego zamku prosto z Transylwanii wejdziecie przez fontanny ognia i konfetti. Uważajcie – nigdy nie wiadomo, jakie atrakcje będą czai się na Was za zasłonami pajęczyn... możecie spodziewać się tylko jednego – przyspieszone bicie serca tym razem zagwarantują Wam nie tylko najlepsi DJe, lecz także potwory żywcem wyjęte z najlepszych horrorów!
Tej jednej, magicznej nocy, w samym środku Halloween będziecie mieli wyjątkową szansę zobaczyć, jak ożywają duchy, zombie i potwory, a nawet... zatańczyć z jednym z nich!

 

Rezydent: DJ Kamil (Kamil Lewandowski) ESKA, HOUSE, HALLOWEEN MUSIC!

Data: 31 października 2017 r.
Miejsce: Hulakula (ul. Jagiellońska 82B)
Start: godz. 20:00
Wejściówka: 10zł
Przedsprzedaż biletów: https://www.kupbilecik.pl/impreza-21026-crazy.world.warszawa.html


P.S.
Straaasznie szybko wrzucamy aktualności, dlatego dołącz do wydarzenia!

 hulakula

____________________
Wstępu na imprezę nie mają osoby niepełnoletnie oraz pozostające pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Lokal zastrzega sobie prawo do odmówienia prawa wstępu bez podania przyczyny.