Barthezz - holenderska supergwiazda w Hulakula!

Barthezz - holenderska supergwiazda w Hulakula!

Tęsknicie za młodzieńczymi hitami i imprezami do białego rana? Mamy dla Was super wiadomość! Już 9. września wystąpi u nas Barthezz, twórca takich hitów jak nieśmiertelny "On The Move"!

Działalność muzyczna Barta Claessena zaczęła się w 1989 od studia nagrań na strychu swojego domu. Po ukończeniu szkoły średniej zaczął studiować technologię muzyki w Szkole Artystycznej w Utrechcie, a 23 kwietnia 2001 roku wydał swoją pierwszą produkcję zatytułowaną „On The Move”, wydaną pod pseudonimem "Barthezz". To nagranie stało się jego wielkim sukcesem: zajęła czołowe miejsce w różnych rankingach w ponad 10 krajach, uzyskało nominację do dwóch holenderskich nagród TMF i osiągnęło prawie 150 tys. nakładu w samych Niemczech.

Druga jego produkcja – „Infected” odniosła podobny sukces. Później nastąpiła długa przerwa w karierze artysty. Po powrocie Bart zadecydował wydawać swoje produkcje pod prawdziwym nazwiskiem: pierwszym takim nagraniem była „Persona Non Grata”. Przyjęło się bardzo dobrze, jednakże bardziej znaczący okazał się utwór „Playmo” z 2005 roku. Później „When Morning Comes”, który był promowany przez gwiazdy sceny muzycznej.

******************************

Barthezz - On The Move (Official Music Video)

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Start imprezy: 20:00
Bilet: 20zł
Support: DJ Poniecki
Dla pierwszych 200 osób welcome drink GRATIS!