MANDEE ft. Maria Mathea i Matt5ki w Hulakula!

MANDEE ft. Maria Mathea i Matt5ki w Hulakula!

Serdecznie zapraszamy na szaloną, muzyczną noc! Już 2 czerwca w warszawskiej Hulakuli (ul. Jagiellońska 82B) zagra dwóch, zdolnych polskich DJ-ów!

MANDEE to odkrycie ostatnich kilku miesięcy! Jego wersja utworu Jamelii pt. „Superstar” (feat. Maria Mathea) dała mu przepustkę do radia (wielki sukces odniósł m.in. w RMF FM, RMF Maxxx czy Esce), a w konsekwencji – nominację do nagrody Eska Music Awards 2017 w kategorii „DJ/Producent Muzyczny”.

MANDEE - Superstar ft. Maria Mathea


**************************
*****

Matt5ki
swoją wytrwałością i umiejętnościami sprawił, iż szybko zaczął prezentować sety w całej Polsce. Od początku swojej kariery zwiedził wiele ciekawych miejsc na klubow
ej mapie Polski, do których można zaliczyć np. występy na Sunrise Festival, Audiolake Festival, Beach Party “Gramy z Sercem” czy Fame Music Festival.

Matt5ki feat. Cat Alex - Right Here
https://youtu.be/knCsoid53Lw

*******************************

Data: 2 czerwca 2017 r. (piątek)
Miejsce: Hulakula (ul. Jagiellońska 82B)
Start imprezy: 20:00
Wstęp: 10zł (Lista FB za darmo)
Przedsprzedaż: 10zł https://www.ebilet.pl/muzyka/elektro-techno/mandee/

Patroni medialni:
Radio ESKA
koncertomania.pl

 

Bilet można odliczyć od ceny kręgli (odliczeniu podlegają maksymalnie 3 bilety od każdej godziny gry, do godz. 00:00).
Wstępu na imprezę nie mają osoby niepełnoletnie oraz pozostające pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Lokal zastrzega sobie prawo do odmówienia prawa wstępu do lokalu bez podania przyczyny. Dresscode: smart casual (elegancko i wygodnie, ale nie sportowo).