Kalendarz imprez w Warszawie

Na niebiesko zostały oznaczone dni kiedy odbywa się impreza / koncert. Kliknij w dzień aby wyświetlić szczegóły.

Prywatka z DJ Wiką!

Prywatka z DJ Wiką!

Pamiętacie, jak Anna Jantar śpiewała „nic nie może przecież wiecznie trwać”? My udowadniamy, że to nieprawda, a dobra zabawa może kręcić się... co każdy poniedziałek!

W czasie swojej autorskiej, cyklicznej imprezy DJ Wika – legenda sceny klubowej w Polsce, która na każdym kroku udowadnia, że muzyka i taniec nie znają wieku – rozkręca imprezę, jakiej nie znajdziecie w innym klubie. Na jednym parkiecie i w rytm tych samych przebojów bawimy się wszyscy, od dzieci po seniorów. Na imprezowej liście hitów znajdą się ukochane przez wszystkich piosenki, które niezależnie od wieku nie pozwalają zejść z parkietu!

 

Data: każdy poniedziałek
Miejsce: Hulakula (ul. Jagiellońska 82B)
Start imprezy: godz. 16:00
Wejście za darmo!

 

Dołącz do wydarzenia!

Dziecięce Silent Disco

Dziecięce Silent Disco

Tak pozytywnej imprezy jeszcze u nas nie było!

Cicha dyskoteka, to zabawa przy najlepszej muzyce, tyle że… w zupełnej ciszy. Wasze pociechy będą bawić się wspólnie, słuchając ulubionych dziecięcych przebojów na bezprzewodowych słuchawkach. Jeśli zaś zmęczy je taneczne szaleństwo wystarczy, że zmienią kanał muzyczny i przeniosą się w świat baśniowych opowieści.

 

Informacje organizacyjne:

Data: 2 kwietnia 2018

Czas trwania: 12.00 -15.30

Wstęp bezpłatny

Liczba słuchawek ograniczona (300 szt.)

Rozrywkowe Centrum Miasta Hulakula to prawdziwy kalejdoskop imprez rozrywkowych – zarówno tych o charakterze sportowym, jak i artystycznym czy rodzinnym. Planujesz najbliższy tydzień i nie wiesz, jak spędzisz czas wolny? » czytaj więcej

ZamknijTa strona wykorzystuje cookies