BSC 2017 - Listy startowe

Listy bedą aktualizowane jednokrotnie w ciągu dnia. Informacji o bieżącej dostępności miejsc w poszczególnych Squadach można uzyskać w recepcji Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta lub pod numerem telefonu 669 001 001 lub 22 18 28 000.

 

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2017, g. 00:07

Squad 1 - czwartek, 24.08.2017, godzina 13:00

1. Mateusz Zimny

2. Anna Błaszczyk

3. Arkadiusz Błaszczyk

4. Marcin Jawor

5. Felinda Grzybowska

6. Marcin Witowski

7. Jarek Baranowski

8. Dawid Langowski

9. Paweł Dalbiak

10. Grzesiek Sopek

11. Marcin Fokt

12. Garry Bachani

13. Grzesiek Cichowlas

 

 

Squad 2 - czwartek, 24.08.2017, godzina 17:00

1. Michał Burczak

2. Patryk Wolski

3. Tymek Ciećkiewicz

4. Mateusz Zimny

5. Anna Błaszczyk

6. Arkadiusz Błaszczyk

7. Hubert Żłobecki

8. Grzegorz Szczęsny

9. Garry Bachani

10. Ewa Poświata

11. Dominik Stępniewski

12. Felinda Grzybowska

13. Robert Gozdowski

14. Andrzej Charliński

15. Marcin Jawor

16. Grzegorz Cichowlas

17. Grzegorz Sopek

18. Magda Krekora

19. Marcin Zajkowski

 

Squad 3 - piątek, 25.08.2017, godzina 9:00

Squad nie został rozegrany.

 

Squad 4 - piątek, 25.08.2017, godzina 13:00

1. Bożena Pająk

2. Mirosław Pająk

3. Hubert Żłobecki

4. Grzegorz Szczęsny

5. Felinda Grzybowska

6. Mateusz Zimny

7. Tymek Ciećkiewicz

8. Mariusz Rdzeń

9. Grzegorz Sopek

10. Dominik Stępniewski

11. Andrzej Charliński

12. Garry Bachani

13. Grzegorz Cichowlas

 

Squad 5 - piątek, 25.08.2017, godzina 17:00

1. Tymek Ciećkiewicz

2. Bożena Pająk

3. Mirosław Pająk

4. Grzegorz Wilczewski

5. Bartosz Sowiński

6. Przemysław Sowiński

7. Robert Gozdowski

8. Felinda Grzybowska

9. Mateusz Zimny

10. Krzysztof Augustowski

11. Hubert Żłobecki

12. Kuba Piotrowski

13. Dominik Stępniewski

14. Grzegorz Sopek

15. Grzegorz Cichowlas

 

Squad 6 - sobota, 26.08.2017, godzina 9:00

Skład nie został rozegrany.

 

Squad 7 - sobota, 26.08.2017, godzina 13:00

1. Magda Krekora

2. Anna Goss

3. Michał Dąbrowski

4. Tomasz Lutowski

5. Tymek Ciećkiewicz

6. Bożena Pająk

7. Mirosław Pająk

8. Krzysztof Iwanicki

9. Garry Bachani

10. Robert Chodorowski

11. Krzysztof Grzymkowski

12. Roman Nguen

13. Marcin Michalski

14. Zung Nguen

15. Sławomir Lipiński

16. Zdzisław Chomicki

17. Bartosz Sowiński

18. Przemysław Sowiński

19. Tomasz Krajewski

20. Przemysław Nowak

21. Tomasz Adamczyk

22. Marek Rybicki

23. Patryk Preus

24. Emil Polanisz

25. Jacek Dębowski

26. Tomasz Cygler

27. Tomasz Olejniczak

28. Jakub Warcaba

29. Kamil Olejniczak

30. Robert Gozdowski

31. Grzegorz Wilczewski

32. Maciej Cichoracki

 

Squad 8 - sobota, 26.08.2017, godzina 17:00

1. Dariusz Rojek

2. Bożena Pająk

3. Mirosław Pająk

4. Hubert Żłobecki

5. Robert Chodorowski

6. Krzysztof Grzymkowski

7. Sławomir Lipiński

8. Zdzisław Chomicki

9. Edvinas Skarbalius

10. Aidas Daniunas

11. Daniel Kitka

12. Kinga Panas-Kitka

13. Tomasz Krajewski

14. Marcin Ilczuk

15. Daniel Głuchowski

16. Paweł Perczak

17. Maciej Cichoracki

18. Michał Dąbrowski

19. Michał Burczak

20. Grzegorz Szczęsny

21. Piotr Prokurat

22. Marek Rybicki

23. Przemysław Nowak

24. Jacek Dębowski

25. Marcin Michalski

26. Zung Nguen

27. Emil Polanisz

ZamknijTa strona wykorzystuje cookies