Organizacja konferencji,  sala konferencyjna Warszawa

Konferencja naukowa czy biznesowa – każda forma spotkania jest dobra. Zwłaszcza, gdy organizacja konferencji jest w pełni profesjonalna, a event odbywa się w odpowiednim miejscu. Warszawa dysponuje wieloma centrami konferencyjnymi. Jeśli jednak szukasz miejsca, które łączy rozrywkową atmosferę z profesjonalnym zapleczem technicznym i kameralnymi warunkami – Hulakula będzie odpowiednią przestrzenią do organizacji konferencji. Nasza profesjonalna sala konferencyjna czeka.

Hulakula: organizacja konferencji z nami to przyjemność

Zaufaj doświadczonym organizatorom eventów i miejscu wyposażonym w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Oferujemy:

  • dogodne miejsce na spotkania biznesowe, konferencje oraz szkolenia – nasza sala konferencyjna posiada odpowiednie zaplecze multimedialne, na miarę XXI wieku,

  • fachową obsługę, która zajmie się koordynacją eventu – np. rejestracją gości itp.,

  • smaczny i niedrogi catering – w naszym Rozrywkowym Centrum znajduje się restauracja – menu zostanie dopasowane do Twoich potrzeb,

  • pełne wsparcie techniczne przy planowaniu eventu i nie tylko,

  • wiele atrakcji po zakończeniu części oficjalnej – m.in. restauracja, kręgielnia, sala bilardowa, klub dyskotekowy i więcej.

Zaplanuj swój event wspólnie z nami. Zatroszczymy się, by pozostał w oczach Twoich gości niezapomnianym przeżyciem. Nasi eksperci pomogą Ci zaplanować jego przebieg i dopną wszystkie szczegóły na ostatni guzik.

Zapraszamy do kontaktu – zadzwoń, napisz lub odwiedź nas i opowiedz o swoim pomyśle na konferencję czy szkolenie w Hulakula. My pomożemy Ci go zrealizować!

 

Hubert Różycki - Event Manager
tel. 22 18 28 024

Kamila Dębczak - Event Manager
tel. 22 18 28 025

e-mail: eventy@hulakula.com.pl

ZamknijTa strona wykorzystuje cookies