Imprezy integracyjne dla firm, organizacja eventów Warszawa

OFERTA 

 

 Hulakula to Rozrywkowe Centrum, stworzone również z myślą o Klientach biznesowych. Impreza integracyjna, event okolicznościowy, spotkanie promocyjne… bez względu na to, jakiego typu imprezy firmowe Cię interesują – my pomożemy Ci je zorganizować tak, by wszyscy uczestnicy bawili się naprawdę dobrze. Gotowy na rozrywkę na najwyższym poziomie?

Od imprez integracyjnych dla firm po organizację eventów.

Nasza oferta jest szeroka i zawsze elastycznie dopasowuje się do potrzeb naszego Klienta. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Organizacja eventów jest specjalnością ekspertów Hulakula. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i przedstawisz swój pomysł, by już wkrótce cała Warszawa mówiła, jak udana była impreza w naszym Rozrywkowym Centrum Miasta. W Hulakula imprezy firmowe po prostu się udają!
Oferta rozrywkowa Hulakula, gdy chodzi o imprezy integracyjne dla firm i pozostałe eventy biznesowe jest niezwykle szeroka. Nasz obiekt jest pełen atrakcji – pozwalających zarówno na świetną zabawę w grupie, jak i szaloną, energetyczną imprezę. Którą opcję wybierzesz dla siebie? To Ty decydujesz.

Na imprezy firmowe oferujemy m.in. takie atrakcje jak:

  • bilard,
  • kręgle,
  • dyskoteka / zabawa taneczna,
  • restauracja na oficjalne spotkanie, catering na bankiet,
  • bar z profesjonalną obsługą,
  • atrakcje dla najmłodszych – na rodzinne eventy firmowe,
  • strefa oldschoolowych gier,
  • VIP roomy – w których może się odbyć zamknięta impreza.

Nie wiesz, co zrobić, by Twój firmowy event był udany? Potrzebujesz inspiracji, by impreza była niezapomnianym przeżyciem i wydarzeniem, które przyniesie Ci dobry PR? Organizacja eventów jest naszą specjalnością. Pomożemy Ci zorganizować Twój event od A do Z – udostępniając wszelkie atrakcje i zapewniając pełną obsługę.

Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z naszymi event managerami, którzy udzielą Ci więcej informacji.

 

Hubert Różycki - Event Manager
tel. 22 18 28 024

Paweł Wróbel - Event Manager
tel. 22 18 28 023

Kamila Dębczak - Event Manager
tel. 22 18 28 025

e-mail: eventy@hulakula.com.pl

 

 

 

ZamknijTa strona wykorzystuje cookies